Kreative Sets

Filter anzeigen Filter ausblenden
Shopping-Möglichkeiten
Farbe
Preis
Filter anzeigen
Seite
Filter anzeigen
Seite

Zestaw kreatywny dla dziewczynki

Każdy rodzic powinien mieć świadomość tego, jak duże znaczenie dla ogólnego rozwoju dziecka mają pierwsze lata życia - liczone od trzeciego miesiąca życia do pierwszych lat okresu dziecięcego. To właśnie w czasie niemowlęcym i poniemowlęcym maluch szybko rozwija się fizycznie, ale co więcej - znacząco rozwija swoje zdolności manualne i psychiczne. Ciągła potrzeba łapania i chwytania różnych rzeczy, ciekawość świata oraz ogólna chęć nauki i zabawy sprawiają, że konieczny staje się zakup specjalnych zabawek. Idealnym wyborem jest tutaj oferowany przez nas zestaw kreatywny dla dziewczynki.

Kreatywny zestaw dla dziewczynki - pokaż swojej córeczce fascynujący świat

Pierwsze lata życia to czas, w którym pociecha jest ciekawa wszystkiego - to także czas, kiedy szybko rozwija się zdolność logicznego myślenia oraz zmysły wzroku, dotyku czy słuchu. Idealnym wyborem będzie zatem kreatywny zestaw dla dziewczynki, który z jednej strony - pomoże rozwinąć zdolności psychomotoryczne dziecka, a z drugiej - pokaże mu, jak fascynujący jest otaczający je świat.

W kategorii produktów dla najmłodszych dziewczynek możemy zaproponować między innymi:

  • zestaw kreatywny plastyczny dla dziewczynki - tęczowa wydrapywanka z rysikiem lub prosta kolorowanka doskonale sprawdzą się jako zabawki, które pokażą dziecku fantastyczny świat kolorów i barw. Zestaw kreatywny do rysowania dla dziewczynki to propozycja dla pociech wykazujących zainteresowanie rysowaniem i malowaniem;
  • drewniana układanka edukacyjna - jest to zestaw kreatywny dla dziewczynki dostępny w różnych wariantach, między innymi „Tajemnice lasu” lub „Magiczna łąka”. Dzięki zabawce dziecko rozwija zdolność logicznego myślenia i zdolności manualne, a dodatkowo poznaje świat przyrody;
  • gra memory - jak najłatwiej rozwinąć pamięć dziecka? Oczywiście poprzez klasyczną grę memory! Dodatkowo kolorowe, tematyczne obrazki pozwalają dziecku poznać podstawowe kolory czy zwierzęta.

Nie tylko zestaw kreatywny do rysowania dla dziewczynki - co jeszcze proponujemy?

Kto powiedział, że dziewczynki mogą interesować się tylko królewnami, księżniczkami i ubrankami? W Coccodrillo mamy wiele zestawów kreatywnych, które pozwolą Twojej córeczce rozwinąć zainteresowania także w innych dziedzinach. Zestaw kreatywny do malowania dla dziewczynki z mapą świata lub bohaterkami historii? Proszę bardzo! Zestaw naklejek z dinozaurami? Oto on! A może model szkieletu człowieka do samodzielnego złożenia, który wprowadzi Twoje dziecko w fascynujący świat biologii? Nie ma problemu! Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą różnorodną ofertą.

W Coccodrillo doskonale wiemy, że wygodne, modne i ładne ubrania dziecięce to nie wszystko! Kreatywna zabawa i nauka są równie ważne. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o konkretny zestaw kreatywny dla dziewczynki, odezwij się do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy dokonać najlepszego zakupu dla Twojej pociechy!